5 اپلیکیشن iOS که ارزش بررسی و توجه کردن را دارند

برنامه های زیادی در اپ استور iOS وجود دارد که پیدا کردن و دانلود کردن بعضی از آنها کمی سخت است. همچنین ممکن است بعضی از اپ های خوب و کاربردی بخاطر اینکه کمی قدیمی تر شده اند به فراموشی سپرده شوند و از وجودشان غافل شویم.
اپلیکیشن هایی که الان می خواهیم معرفی کنیم، اپ های کاربردی و جالبی در زمینه های مدیریت وظایف، پیدا کردن محتوا در Netflix و همینطور مدیریت خانه ی شما به علاوه چند بازی سرگرم کننده و جالب را هم در نظر گرفته ایم که امیدواریم دوست داشته باشید. با مسیرمدرن همراه باشید.

1. کاربردی :

Tasks

این اپ در واقع یک to_do اپ است که به شما این امکان را می دهد تا task درست کنید و روی کارهایتان تمرکز کنید و آنهارا انجام دهید. شما با کمک این اپ می توانید همه ی کارهای خود را در دسته بندی های مختلفی مثل خانواده،خانه، محل کار و هرچیز دیگر سازماندهی و مدیریت کنید. وظایف خود را می توانید با لیستی که مشخص کردید و یا براساس تاریخ مواردی که زودتر باید انجام شوند، مدیریت کنید. ویژگی ها و کاربردهای دیگری مثل تگ ها، پشتیبانی چند کاربره، تشخیص تاریخ، پشتیبانی تصویر و…در دسترس و قابل انجام است. این اپ رایگان می باشد، اما یک امکان خاص با عنوان “پلاس” وجود دارد که نیاز به خرید و عضویت دارد.

Tasks

New on Flix

 آیا دنبال برنامه ای می گردید که Netflix را در آن ببینید؟ New on Flix همان چیزیست که دنبالش میگردید. این یک اپ رسمی از طرف Netflix نیست، این اپ بسیار ساده است و تنها کاربرد آن برای شما این است که به شما نشان می دهد روزانه چه محتواهای جدیدی به Netflix اضافه شده است. این اپ رایگان است اما اگر می خواهید برای استفاده از آن تبلیغات مزاحمتان نشود باید $0.99 بپردازید تا بدون تبلیغ از آن استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی :
آیپد مینی نسل ششم

New on Flix

Homer

 این برنامه به شما کمک می کند تا همه کارهایی که در خانه ی شما باید انجام شوند، پیگیری شوند. شما می توانید از رسید و ضمانت نامه های وسایلتان، تعمیراتی که باید در خانه انجام شود، لیست خرید و موارد دیگر عکس بگیرید و در این برنامه سازماندهی و مدیریت کنید.

Homer

2. بازی:

Crashy Cats

این برنامه درواقع یک بازی بدون پایان دوندگی است. هدف آن این است که شما مثل یک گربه بپرید، پرواز کنید و بجهید تا از مراحل مختلف عبور کنید و تا جایی که می توانید باید با ضربه زدن امتیاز جمع آوری کنید. این اپ رایگان است اما نکته ای که وجود دارد این است که در طول بازی امتیاز های شما درواقع “ماهی” هستند که باید آنها را جمع آوری کنید و یک راه دیگر بدست آوردن این ماهی ها خرید درون برنامه ای است.

Crashy Cats

SpongeBob: Patty Pursuit

این برنامه یکی از بازی های جدید اپل است که شرکت nickelodeon آن را عرضه کرده است. به عنوان یک پلتفرم بازی توصیف شده است. در این برنامه، بازیکنان نقش باب اسفنجی را برای شکست دادن مینیون ها و نجات دوستان باب اسفنجی به عهده می گیرند. لوکیشن های آشنایی مثل Bikini Bottom, Glove World و چیزهای دیگر مثل ترامپولین ها، زیپ لاین، راه ها و دستگاه هایی که با تغییر در شکل باب اسفنجی او را به اشکال احمقانه در می آورند وجود دارد. این اپ رایگان است و مجبور نیستید برای استفاده از آن تماشای تبلیغات را تحمل کنید اما پرداخت ماهانه 4.99 دلار برای خرید اشتراک در ‌Apple Arcade نیاز است.

مطلب پیشنهادی :
نخستین تصاویر پوکو M4 پرو 5G منتشر شد

SpongeBob: Patty Pursuit

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.