iMac 2020 و اشکالات فنی آزار دهنده

iMac 2020 و اشکالات فنی آزار دهنده

اشکالات گرافیکی که پردازنده ی Radeon Pro 5700 XT برخی از دارندگان iMac 2020 را آزار می دهد
اشکالات گرافیکی که پردازنده ی Radeon Pro 5700 XT برخی از دارندگان iMac 2020 را آزار می دهد

اشکالات گرافیکی که پردازنده ی Radeon Pro 5700 XT برخی از دارندگان iMac 2020 را آزار می دهد:

اپل در ماه آگوست با مدل جدید 27 اینچی که مجهز به پردازنده های نسل 10 اینتل،رم بیشتر،تنظیمات SSD بیشتر و کارت های گرافیکAMD  سریع تر است،سری iMac 2020 را آپدیت کرد.

iMac 2020 و اشکالات فنی آزار دهنده

متاسفانه برخی از دارندگان مک جدید با مشکلاتی در دستگاه های خود رو به رو شده اند و گزارشی 57 صفحه ای از شکایات دارندگان این محصول به وجود آمده است که حاکی از مشکلی است که از زمان ورود مک جدید بر صاحبانش تاثیر گذاشته است.

براساس یک نظرسنجی،تعداد زیادی از دارندگان iMac 2020 که دارای پردازنده ی گرافیکی رده بالای 5700 XT هستند،هر ازگاهی شاهد سوسو زدن یک خط افقی سفید در نمایشگر هستند. اما به نظر نمی رسد این مشکل همه ی کاربران باشد.یکی از کاربران این مشکل را توصیف میکند:

“من پنجشنبه شب iMac 2020 خود را دریافت کردم.همانطور که انتظار داشتم سریع و پر قدرت بود.دیشب یک خط افقی سفید در بالای صفحه چشمک زد.فکر کردم خطای دید من بود زیرا واقعا زودگذر بود.امروز صبح دوباره آن را دیدم.کامپیوتر داغ نمی کند و مشکل دیگری ندارد اما باید یادآوری کنم که همین مشکل را با MBP13 (2019) که دارای ورژن اولیه ی MacOS بود (یادم نمی آید که اواخر Mojave یا اوایل Catalina بود),داشتم و با به روزرسانی نرم افزارها این مشکل برطرف شد.”

این خط سفید توصیف شده به نظر در طول روز در فواصل تصادفی در کل صفحه چشمک می زند.صاحبان iMac مشکلات دیگری را نیز که مربوط به مسائل گرافیکی است را گزارش کرده اند. برخی از کاربران گزارش کرده اند که با انتخاب وضوح هایی غیر از پیش فرض,می توانند مشکل را برطرف کنند اما این یک راه حل طولانی مدت ایده آل نیست.

مشخص نیست که این مشکل,یک مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری و اپل نیز هنوز هیچ راه حلی برای این مشکل ارائه نداده است.

بروزترین اخبار با مسیرمدرن

 

آی مک استوک،
ای مک چیست،
قیمت آی مک mmqa2،
قیمت آی مک core i7،
قیمت آی مک 2019،
آی مک،
قیمت آی مک پرو،
آی مک دست دوم،