چگونه آهنگ‌های خود را از ویندوز به آیفون انتقال دهیم؟

نحوه‌ی انتقال آهنگ از ویندوز به آیفون:

آیا آهنگی در کامپیوتر ویندوز خود دارید که می خواهید از طریق آیفون نیز آن را گوش دهید؟همه ی افراد اشتراک Apple Music یا icloud music را برای مدیریت آهنگ های خود ندارند.

اگر شما فردی هستیدکه ترجیح می دهید آهنگ های خود را به صورت دستی مدیریت کنید؟ می توانید از iTunes برای انتقال آهنگ ها از کامپیوتر ویندوز به آیفون خود استفاده کنید.

iTunes اپل یک نرم افزار برای مدیریت رسانه هایتان در دستگاه‌های iOS می باشد که در هر دو دستگاه ویندوز و مک موجود است. تا قبل از مورد توجه قرار گرفتن icloud و Apple Music، بیشتر کاربران اپل مجبور بودند به iTunes متوسل شوند. چه برای همگام سازی برنامه ها و موسیقی و چه برای بازگرداندن اطلاعات دستگاه های خود از نسخه ی بک آپ استفاده از iTunes ممکن است روشی قدیمی اما اگر شما اشتراک Apple Music را ندارید، این راه برایتان مناسب است. در این مقاله،ما در مسیرمدرن در مورد نحوه ی انتقال آهنگ از کامپیوتر ویندوز به آیفون یا آیپد بحث خواهیم کرد.

چگونگی انتقال آهنگ از کامپیوتر به آیفون:

قبل از شروع مراحل مطمئن شوید که آخرین نسخه‌ی iTunes را در کامپیوتر خود نصب کرده اید. همچنین بررسی کنید که درایورهای آیفون خود را در کامپیوتر به روز کرده باشید تا از بروز مشکلات اتصال جلوگیری کنید. اکنون بیایید نگاهی به مراحل بیاندازیم.

 1. iTunes را در کامپیوتر ویندوز خود باز کنید.
  دانلود برانه آيتونز
 2. در صفحه ی iTunes در قسمت بالا سمت چپ گزینه ی File را انتخاب و سپس روی Add Folder to library ضربه بزنید.
  دانلود کردن برنامه File در آيتونز
 3. با این کار یک منوی Windows explorer باز می شود همه‌ی آهنگ های مدنظر خود را در یک پوشه قرار داده و آن انتخاب کنید. روی Select Folder کلیک کنید. با این کار همه‌ی آهنگ ها به Library در iTunes شما اضافه می شوند. اگر فقط یک یا دو آهنگ برای انتقال دارید، می توانید فایل های صوتی را به روی iTunes ببرید و رها کنید.
  اضافه کردن موزیک از ویندوز به آيفون
 4. سپس با استفاده از کابل USB به لایتنینگ یا USB_C، آیفون یا آیپد خود را به کامپیوتر متصل کنید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است، بر روی نماد دستگاه iOS واقع در نوار ابزار کلیک کنید.
  چگونه آهنگ های خود را از ویندوز به آیفون انتقال دهیم؟
 5. اکنون کافی است روی گزینه “Sync” در پایین کلیک کنید تا تمام آهنگ ها از کامپیوتر به آیفون شما منتقل شود. تکمیل مراحل همگام سازی ممکن است چند دقیقه طول بکشد اما شما می توانید پیشرفت آن را مشاهده کنید.
  نحوه‌ی انتقال آهنگ ها از کامپیوتر ویندوز به آیفون:
مطلب پیشنهادی :
چگونگی استفاده از Taptic Time در اپل واچ

این روش انتقال آهنگ از کامپیوتر به آیفون بود اگرچه برنامه های شخص ثالثی نیز وجود دارد که همان کار را انجام می دهند.

شما همچنین می توانید با استفاده از روش کشیدن و رها کردن، آهنگ را به سرعت در آیپد، آیفون یا آیپاد تاچ خود کپی کنید اما باید قبل از استفاده از این روش،اهنگ را به سرعت در آیپد، آیفون یا آیپاد تاچ خود کپی کنید اما باید قبل از استفاده از این روش،iCloud music library خود را غیرفعال کنید.

در ادامه همراه قسمت دوم این مقاله با مسیرمدن باشید.

کلیدواژه : Apple MusiciTunesآموزش
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.