نسخه‌ی گلد آیفون 12 پرو از قاب ضد زنگ مقاوم در برابر اثرانگشت

نسخه‌ی گلد آیفون 12 پرو از قاب ضد زنگ مقاوم در برابر اثرانگشت برخوردار است:

بررسی های آیفون 12 پرو امروز به وب ها وارد شد و یکی از جالب ترین خبرها مربوط به Matthew Panzarino از TechCrunch بود که نشان داد نسخه‌ی گلد آیفون 12 پرو دارای پوشش مقاوم در برابر اثرانگشت است که این پوشش بر روی قاب فولاد ضد زنگ اعمال می شود.

نسخه‌ی گلد آیفون 12 پرو

“مدل های دیگر آیفون 12 هنوز از روند فیزیکی بخار برای پوشش لبه استفاده می‌کنند اما مدل گلد (که به شخصه آن را ندارم اما عالی به نظر می رسد) از یک فرایند خاص پاششی مگنترون با قدرت و فشار بالا (HiPIMS)استفاده می‌کند که پوشش را به صورت یک الگوی بسیار متراکم قرار می‌دهد و با یک ساختار مولکولی که از فولاد ضد زنگ است باعث می‌شود دوام بیشتری نسبت به PVD استاندارد داشته باشد و سخت و بسیار روشن به نظر می‌آید. از فواید آن، این است که پاک کردن قاب بسیار راحت تر است و اثر انگشت کمتری را به خود می گیرد. چیزی که مدل آبی من نیز قطعا مستعد آن بود”

Panzarino همچنین گفت که پوشش جدید بادوام تر از روکش های دیگری است که در آیفون 12 بکار رفته است و این نشان می دهد که این دستگاه کمتر در معرض خراش، لک یا ضربه دیدن قرار خواهد گرفت.

گرچه این اطلاعات از اپل است اما همه‌ی منتقدین نسخه‌ی آبی آیفون 12 پرو را بررسی کرده اند بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که نسخه‌ی گلد واقعا از دوام و مقاومت بیشتری در برابر اثر انگشت برخوردار است یا خیر. این دستگاه از روز جمعه به دست مشتریان می رسد.

مطلب پیشنهادی :
کاربرد ویژگی LiDAR Scanner در آیفون 12

بروزترین اخبار اپل را در مسیرمدرن دنبال کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.