اپل آیدی و رفع مشکل ساخت با شماره تلفن

رفع مشکل ساختن اپل آیدی

در روز های اخیر خبر هایی برای ساختن اپل آیدی با شماره تلفن شایع شده است که شرکت اپل در حال حاضر روش ساخت اپل ID را برای ایرانیان مسدود کرده است. در این گزارش‌ها مشخص شده است که کاربران در زمان تصمیم برای ساخت اپل آیدی در وب سایت applied.apple.com با مشکل وارد کردن شماره تلفن مواجه شده‌اند.

این مسئله باعث شده تا حتی برخی از کاربران اقدام به امضای طومارهای مختلف برای بازگشایی دوباره امکان ساخت اپل ID بدون شماره تلفن کنند. اما خبر خوب این است که ساخت اپل آیدی در ایران در حال حاضر (خرداد 1399) هنوز نیاز به شماره تلفن ندارد.

به هیچ وجه از شماره تلفن مجازی برای ساخت اپل ID استفاده نکنید!

بسیاری از وب سایت‌های آموزشی ایده استفاده ازشماره مجازی را برای کاربران مطرح کرده اند، با این حال استفاده از شماره تلفن مجازی باعث دردسرهای بسیاری برای کاربران می‌شود و به هیچ وجه نباید از این روش استفاده کرد.

ساخت اپل آیدی نیازی به شماره تلفن ندارد!

نکته مهم این است که شرکت اپل در سایت applied.apple.com از کاربران درخواست شماره تلفن می‌کند. این در حالی است که کاربران اگر از آیفون یا آیپد یا تلفن‌های هوشمند اندرویدی (با استفاده از اپلیکیشن Apple Music) اقدام به ساخت اپل آیدی کنند با مشکل شماره تلفن مواجه نمی‌شوند.

برای دور زدن این محدودیت نیازی به استفاده از شماره مجازی یا موارد دیگر نیست. تنها کافی است از روش‌های زیر اقدام به ساخت اپل آیدی کنید.

  1. ساخت با استفاده از آیفون
  2. ساخت با استفاده از اندروید (اپلیکیشن Apple Music)
مطلب پیشنهادی :
ابعاد ناچ نمایشگر آیفون 13 افشا شد، این‌بار 25 درصد کوچک‌تر از سری قبل

در روش‌های فوق به هیچ وجه از شما درخواست شماره تلفن نمی‌شود و می‌توانید به طور کامل از آن‌ها برای دانلود نرم افزار یا موارد دیگر استفاده کنید.

اگر به دنبال بهترین تکنیک ها هستید مسیرمدرن را دنبال کنید.

مسیرمدرن را در اینستاگرام دنبال کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.