مقایسه‌ی آیفون 12 مدل 5.4 اینچی با آیفون SE و آیفون 7

مقایسه‌ی آیفون 12 مدل 5.4 اینچی با آیفون SE و آیفون 7 از نظر سایز را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

در این مطلب با بررسی‌های دقیق، تفاوت‌های بین آیفون 12 با سایز 5.4 اینچی با آیفون SE و آیفون 7 را آشکار می‌کنیم.

آیفون 12 مدل 5.4 اینچی و آیفون SE و آیفون 7
مقایسه‌ی آیفون 12 مدل 5.4 اینچی و آیفون SE و آیفون 7

هرچند آیفون 12 هنوز معرفی نشده‌است، با توجه به ماکتی که از آن ساخته شده، حالا ما آن را از نظر اندازه با آیفون SE و آیفون 7 مقایسه می‌کنیم.
گمانه زنی شده است که احتمالا آیفون 12 مدل 5.4 اینچی قرار است جایگزینی برای آیفون SE و آیفون 7 باشد.
“iZac” که واحد ساختگی آیفون 12 مدل 5.4 اینچی را خریده است، می‌گوید آیفون 12 مدل 5.4  اینچی حالت باکس دارد و این طراحی نگه داشتن آن را به مراتب راحت تر کرده است و به خاطر همین طراحی ظریف، امکان نگه داشتن آن با یک‌دست راحت است.
آیفون 12 مدل 5.4 اینچی از آیفون SE، 6 میلی متر عریض تر و 3 میلی متر بلند تر است. اما در مقایسه با آیفون 7 سایز کوچک تری دارد.
باید توجه داشته باشید که اطلاعاتی که ما از آیفون 12 داریم فقط براساس ماکت طراحی شده از آن است، پس امکان این وجود دارد که نسخه‌ی عرضه شده‌ی آن تغییراتی داشته باشد. قرار است که اپل چهار نسخه از آیفون 12 را در اواخر امسال (میلادی) عرضه کند. اپل قرار است آیفون 12 مدل 6 اینچی و آیفون 12 پرو با مدل های 6.1 اینچی و 6.7 اینچی عرضه کند.
اخبار ضد و نقیضی مبنی بر خصوصیات صفحه نمایش این نسخه از آیفون (12 پرو) پخش شده است، مثل اینکه آیا صفحه نمایش آن 120 هرتزی است یا نه! که البته درمورد آن به طور کامل در یکی دیگر از مقاله ها صحبت کرده ایم. اما جدای از نمایشگر 120 هرتزی، انتظار می‌رود که پنل های OLED در این چهار نسخه آیفون 12 قرار داشته باشد. با این وجود، باید برای اینکه مطمئن شویم آیفون 12 چه خصوصیاتی خواهد داشت، تا زمان عرضه‌ی آن صبر کنیم.

مطلب پیشنهادی :
بهترین برنامه‌های اپل واچ که بهتر است آنها را نصب کنید (قسمت دو)

برای اینکه اطالاعات بیشتری از اپل داشته باشید به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.