تبدیل صوت به متن در استوری اینستاگرام به صورت خودکار

تبدیل صوت به متن در استوری اینستاگرام امکان جدیدی که این برنامه به تازگی فراهم کرده است

به تازگی اپلیکیشن اینستاگرام یک ویژگی و امکان جدید را رونمایی کرده است که با آن امکان تبدیل صوت به متن در استوری اینستاگرام به صورت خودکار امکان پذیر شده است. به وسیله یک استیکر مخصوص، صدای دریافت شده به متن روی صفحه تبدیل خواهد شد.
یک مشاور شبکه‌های اجتماعی از این قابلیت جدید در قالب یک توییت در توییتر رونمایی کرده است و استکیر مخصوص به این ویژگی نیز دیده می‌شود. این استکیر باعث تغییر فونت نیز می‌شود. اما این امکان هنوز با اشکالاتی همراه است و بعضی از صداها را به درستی تشخیص نمی‌دهد و با کلمات دیگر اشتباه می‌گیرد.

تبدیل صوت به متن در استوری اینستاگرام
این ویژگی به کمک کاربران، مخصوصاً کاربرانی که مشکل کم شنوایی را دارند آمده است تا استفاده از این برنامه را برای آنها راحت تر کند. پلتفرم‌های دیگری مثل یوتیوب هستند که از امکان استفاده می‌کنند و توییتر نیز قرار است در آینده از این قابلیت بهره ببرد.
البته لازم به ذکر است که این ویژگی هنوز به طور سراسری قابل استفاده نیست و و هنوز آزمایش‌هایی روی آن انجام می‌شود که بتواند بهترین خدمات را به کاربر ارائه دهد. البته این اپلیکیشن به دنبال افزایش ویژگی‌های خود است تا استفاده از آن را برای کاربران روز به روز راحت تر کند. برای مثال قرار است در آینده، چت روم صوتی به این برنامه افزوده شود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
بهترین نکات استفاده از آیفون که شاید ندانید!
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.