اپل واچ سری 6 با قابلیت نظارت بر اکسیژن خون معرفی خواهد شد!

اپل واچ سری 6 ؛ تاریخ عرضه در سپتامبر!

معمولا اپل هر سال در ماه سپتامبر ساعت‌های جدید را به همراه آیفون‌های جدید راهی بازار می‌کند. بنابراین دلیل خاصی وجود ندارد بخواهیم شاهد تاخیر در عرضه این دو محصول باشیم. مخصوصا در این شرایط که رقبا به سرعت در حال عرضه گوشی‌های هوشمند خود هستند و اپل هم نباید هیچ تاخیری در عرضه گوشی یا ساعت خود داشته باشد. در سال‌های گذشته اپل ساعت‌های خود را اواخر ماه سپتامبر راهی بازار می‌کرد. یعنی حدودا ۱۰ روز بعد از معرفی آن‌ها! بنابراین می‌توان آخر ماه سپتامبر امسال را تاریخ عرضه اپل واچ سری ۶ به بازار دانست.

اپل واچ سری 6_مسیرمدرن

اپل واچ سری 6 دارای حسگرهای زیستی است که می‌تواند شرایط خواب را کنترل کند، اکسیژن خون را تشخیص داده و ضربان قلب و فیبریلاسیون دهلیزی را اندازه گیری کند، همچنین شتاب سنج و ژیروسکوپ مبتنی بر MEMS را شامل می شود، اپل واچ سری جدید همه این امکانات را به شما می‌دهد.
منابع وب سایت تایوانی میگوید که نسل بعدی اپل واچ که توسط همکاری بین شرکت اپل و شرکت تایوانی ASE Technology، که سفارشات اصلی را برای برای اپل فراهم می‌کند گفته است که اپل واچ سری جدید آزمایشات اولیه را پشت سر گذاشته است.
طبق گفته‌های قبل Leaked code  اپل در iOS 14 در حال کار بر روی ساعت هوشمند است که می‌تواند سطح اکسیژن خون را تشخیص دهد.
براساس گفته‌ها، هنگامی که سطح اکسیژن خون پایین‌تر از میزان استاندارد بیاید، اپل واچ اعلان هایی را ارائه می‌دهد، که دقیقاً در حدود 95 تا 100 درصد اشباع است. افت سطح اکسیژن خون می تواند یک مشکل جدی تنفسی یا قلبی را نشان دهد.
شایعات موجود مشخص نکرده است که آیا این ویژگی محدود به دستگاه های جدید Apple Watch‌ Series 6 باشد یا اگر به عنوان بروزرسانی نرم افزار در watchOS 7 آمده باشد، اما گزارش امروز حاکی از آن است که این ممکن است منحصر به سری 6 باشد.
وقتی در اوایل سال 2015 نسخه اولیه اپل واچ منتشر شد، iFixit در واقع کشف کرد که سنسورهای قلبی اپل توانایی نظارت بر میزان اکسیژن خون را دارند، اما اپل هرگز آن را فعال نکرده است.

مطلب پیشنهادی :
انتشار رندرهای نسل جدید آیفون SE

رونمایی از اپل واچ سری 6- مسیرمدرن

سایر سازندگان ساعت هوشمند و ردیاب تناسب اندام ازجمله گوگل متعلق به  Fitbit در حال حاضر ویژگی‌های نظارت بر اکسیژن خون را در برخی از دستگاه‌های پوشیدنی خود ارائه می‌دهند، بنابراین اپل در حال بررسی این موضوع می‌باشد، اما این می‌تواند به معنای این باشد که اپل درحال پیاده سازی تنظیمات پیشرفته تری است.
مدل‌های اپل واچ سری WatchApleple 6 که برای شروع پاییز در حال توسعه هستند، شایعه شده که از عملکرد سریع تر، مقاومت در برابر آب بهتر و انتقال بی سیم بهتر برای سرعت‌های سریعتر Wi-Fi و سلولی برخوردار است.
به گفته تحلیلگر اپل مینگ چی کو، این پیشرفت‌ها شامل به پلیمر کریستال مایع یا مواد LCP برای تخته های مدار قابل انعطاف که انتظار می‌رود در سری Watch 6 اپل گنجانده شود، صورت می‌گیرد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار اپل مسیرمدرن را دنبال کنید!

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.