افشای زمان نمایی از اپل واچ سری 6

یک افشاگر معتبر گفته است که اپل واچ سری 6 در سپتامبر منتشر نخواهد شد:

هر سال مدل های جدید آیفون و اپل واچ در ماه سپتامبر یک در رویداد رونمایی می شدند اما امسال این احتمال وجود دارد که رونمایی های محصولات پاییز کمی از حالت معمول خارج شوند.

اپل واچ سری 6

بعید است که اپل امسال یک رویداد حضوری برگذار کند مگر اینکه فقط به یک گروه کوچک از خبرنگاران محدود شود. احتمالا همانند رویداد WWDC که در ماه ژوئن برگذار شد, همراه با برخی از رسانه ها در اتاق خبر اپل به صورت مجازی برگذار شود.

ماه گذشته Jon Prosser ادعا کرد که مدل های جدید اپل واچ و آیپد از طریق بیانیه ی مطبوعاتی در هفته ی دوم سپتامبر اعلام خواهد شد و به دنبال آن یک رویداد برای آیفون, احتمالا به صورت مجازی برگذار خواهد شد. با این حال یک افشاکننده با نام مستعار LOvetodream ادعا کرده است که هیچ اپل واچی در این ماه وجود نخواهد داشت.

همین حساب توییتر چندین جزئیات دقیق در مورد سخت افزار و نرم افزارهای آینده ی اپل را فاش کرده است. از جمله زمان انتشار آیفون SE و آیپد پرو در اوایل سال جاری, نام مارکتینگ MacOS Big Sur, ویژگی شستشوی دست در WatchOS7, ویژگی متن دست نویس در ipadOS14 و موارد دیگر.

اگر این توییت درست باشد, ادعای وبلاگ ژاپنی Mac Otakara مبنی بر اینکه اپل قصد دارد از هر دو مدل آیفون 12 و اپل واچ سری 6 در نیمه ی دوم اکتبر رونمایی کند را تایید می‌کند. Prosser گفت که یک رویداد آیفون در ماه اکتبر برگذار خواهد شد بنابراین ممکن است که او زمان رونمایی از اپل واچ را نادرست گفته باشد.

مطلب پیشنهادی :
اسکنر LiDAR در آیفون 13 پرو و پرو مکس استفاده می‌شود

ماه سپتامبر مطمئنا بدون هیچ محصولی غیر عادی خواهد بود بنابراین احتمالا اپل این خلا را با محصولات دیگر پر خواهد کرد. نامزدهای احتمالی شامل یک طراحی مجدد ipad Air با صفحه نمایش لبه به لبه (edge-to-edge),HomePod کوچکتر,هدفون های دورگوشی با مارک اپل, AirTag و یک Apple TV جدید خواهد بود.

به روزترین اخبار اپل را در سایت مسیرمدرن دنبال کنید !

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.