قاب‌های مگ‌سیف اپل با رنگ‌های بهاری

رونمایی از قاب‌های مگ‌سیف اپل با رنگ‌های جدید

قاب‌های مگ‌سیف اپل با رنگ‌های جدید و متنوع و در کنار جاکارتی جدید سیلیکونی و چرمی برای همه مدل‌های آیفون ۱۲رونمایی شدند. ترکسب رنگهای متنوع و بهاری روح تازهای را به این محصولات داده است.

قاب جدید گوشی اپل

در پاییز سال گذشته، این کمپانی از فناوری شارژ مگ سیف رونمایی کرد که این فناوری لوازم جانبی همچون قاب مخصوص گوشی و استند به همراه دارد. این تنوع در محصول با رنگهای جذاب برای کاربرانی که از همه مدلهای آیفون 12 استفاده میکنند تولید شده است. رنگ‌های آبی، مشکی،‌ صورتی، نارنجی و بنفش از جمله رنگهای زیبایی هستند که برای این محصول از طرف کمپانی اپل در نظر گرفته شده و دست کاربران را در انتخاب باز گذاشته است. در کنار این محصول، جاکارتی جدید در دو جنس مختلف سیلیکونی و چرمی نیز رونمایی شدند.

این طور که به نظر می‌رسد، قصد این کمپانی این است که بیشتر به موضوع رنگ و تنوع محصولات خود بپردازد تا توجه کاربر را به خوبی جلب کند. مثل بندهای متنوع ساعت هوشمند که از ترکیب رنگ‌های متنوع و زیبا برخوردار بودند و به تازگی رونمایی شدند. در رویداد بهاری اپل که به تازگی برگزار شد، محصولات جدید مثل ردیاب ایرتگ رونمایی شدند و اطلاعات آنها مثل قیمت در اختیار کاربران قرار گرفت.

آیا شما از این تنوع محصول و ترکیب رنگ لذت می‌برید؟ نظر خود را با ما به اشتراگ بگذارید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *