احتمال عرضه آیفون 13 پرو با حافظه یک ترابایت توسط اپل

احتمال رونمایی اپل از آیفون 13 پرو با حافظه یک ترابایت در پاییز 2021

طبق ادعای یکی از شرکت‌های تحقیقاتی که Wedbush نام دارد، به نظر می‌رسد اپل تصمیم دارد پاییز سال جاری، آیفون 13 پرو با حافظه یک ترابایت را برای کاربران رونمایی کند.

آیفون 13 پرو با حافظه یک ترابایت

سال گذشته اخباری مبنی بر انتشار آیفون با حافظه ذخیره سازی یک ترابایتی منتشر شد که البته توسط شرکت اطلاعاتی ترندفورس رد شد. با این وجود، Wedbush اصرار دارد که اپل قصد رونمایی از چنین محصولی در پاییز امسال را خواهد داشت. حداکثر حافظه آیفون 512 گیگابایت بوده که با این اقدام، یک ترابایت افزایش خواهد یافت.

ادعای شرکت Wedbush را در ادامه می‌خوانیم:

با توجه به بررسی‌های انجام شده، بیش از قبل اطمینان داریم که آیفون 13 دارای یک گزینه با فضای ذخیره‌سازی یک ترابایتی خواهد بود که این مقدار نسبت به آخرین نسخه پرو عرضه شده (۵۱۲ گیگابایت) دو برابر می‌شود. همچنین تمام مدل‌های آیفون ۱۳ به همراه پیشرفت‌هایی برای فناوری لیدار عرضه خواهند شد.

به نظر می‌رسد آیفون 13 در مراحل پایانی توسعه خود قرار داشته و شاید اپل تصمیم داشته باشد چنین ظرفیتی را برای نسخه پرو آن در نظر بگیرد. تا قبل از این، هیچگونه تلفن همراهی با چنین ظرفیت بالایی توسط اپل به تولید نرسیده بود و تنها محصول با چنین حافظه‌ای آیپد پرو بود. رقیب اپل، یعنی شرکت کرهای سامسونگ، در سال 2019 محصول پرچمدار خود را با حافظه یک ترابایتی منتشر کرد اما بعد از مدتی، به همان مقدار 512 گیگابایتی برگشت. انتظارات زیادی در زمینه آیفون جدید از سوی کاربران وجود دارد و اپل باید برای حفظ فروش بالای خود، به تکنولوژی‌های جدید دست بزند. به هرحال باید منتظر رونمایی این محصول بمانیم تا به طور دقیق با ویژگی‌های آن آشنا شویم.

مطلب پیشنهادی :
ظرفیت باتری آیفون 13 به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد یافت

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

کلیدواژه : آیفون 13
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.