احتمالا iOS 14 اپل برای گوشی‌هایی که از iOS 13 پشتیبانی می‌شوند منتشر خواهد شد!

معرفی ios 14

احتمالا iOS 14 اپل برای گوشی‌هایی که از iOS 13 پشتیبانی می‌شوند منتشر خواهد شد!
بر اساس گزارشی که اپل به تازگی منتشر کرده است، نسل جدید اپل، همان iOS 14 با استفاده از تمامی دستگاه های iOS که توانایی اجرای  iOS 13 را دارند،سازگاری دارد.
با توجه به اطلاعاتی که از ساخت اولیه iOS 14  توسط یک منبع قابل اعتماد جمع آوری شده است،گزارش شده که سیستم عامل آینده در دستگاه های آیفون 6s و آیفون SE اصلی اجرا خواهد شد.

لیست کاملی از  مدل های آیفون سازگار با سیستم عامل جدید عبارتند از:

بر اساس این گزارش منتشر شده، نسل هفتم اپل،” iPod touch ” که سال گذشته به بازار عرضه شد هم از این سیستم عامل جدید پشتیبانی می کند. گزارش شده که iOS 14 آخرین بروز رسانی سری آیفون 6s و SE که به ترتیب در سال های 2015 و 2016 معرفی شدند، خواهد بود. بر اساس این گزارش، دو سال دیگر پشتیبانی نرم افزار به آیفون 7 و 7 پلاس واگذار خواهد شد.
گزارش جدیدی از ماه ژانویه نشان می دهد که سازگاری iOS 14 با آیفون 6s و  SE است که هر دوی آنها با پردازنده A9  اپل پشتیبانی می شوند.
انتظار می رود اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (the Worldwide Developers Conference) که در شهریور ماه برگزار می شود از iOS14 رونمایی کند. شرکت AppleInsider از تاریخ 22 ژوئن پوشش زنده “online experience” را ارائه می دهد.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *