رونمایی اپل از برنامه جدید health در رویداد WWDC 2021

اپل از ویژگی های جدید برنامه health رونمایی کرد!

اپل از قابلیت هایی مانند (Walking Steadiness)،(Trends)، (Lab results) و به اشتراک گذاری وضعیت سلامتی رونمایی کرد! حال با هم بررسی میکنیم هر کدام از ویژگی های نام برده چه هستند و چه قابلیت هایی به ما ارائه می دهند !با مسیرمدرن در ادامه همراه باشید!

اپل از قابلیت هایی مانند (Walking Steadiness)،(Trends)، (Lab results) و به اشتراک گذاری وضعیت سلامتی رونمایی کرد

اپل ویژگی های جدیدی را به برنامه Health افزوده است که هدف آن سهولت در شناسایی، اندازه گیری و درک تغییرات سلامتی در طول زمان است.

اولین ویژگی نام برده، قابلیت تشخیص سقوط در پیاده روی است. نام این ویژگی، “Walking Steadiness” است. مواردی از جمله سرعت حرکت، زمان قرارگیری پاها بر روی زمین و زمان طی شده برای این امر، مورد بررسی قرار میگیرد. در نهایت، تغییرات تعادلی بررسی می‌شوند تا مشخص شود که شما دچار سقوط یا لغزش در پیاده روی شده‌اید یا خیر.

دومین ویژگی در نسخه جدید اپ سلامتی اپل، گزینه Trends است. با این روند، شما توانایی استفاده از اپ سلامتی اپل را برای دریافت پیشنهاد‌های سلامتی خواهید داشت. همچنین می‌توانید به صورت اختصاصی با متخصصان خود صحبت کنید (البته احتمالاً شاهد وجود این قابلیت در ایران نخواهیم بود.) و با آن‌ها در ارتباط باشید.

سومین مورد اشاره شده این است که شما توانایشی به اشتراک گذاری اطلاعات سلامتی خود را با دکترهای خود خواهید داشت. به طوری که دکتر شما می‌تواند با جمع آوری داده‌های سلامتی، روند بهبودی شما را تشخیص دهد.

اپل از ویژگی های جدید برنامه health رونمایی کرد

و در نهایت اپ مربوط به تنفس نیز بهبود یافته است. انیمیشن‌های این اپ نیز تغییرات کلیدی را تجربه کرده‌اند. همچنین ویژگی “Reflection” به این برنامه اضافه شده است که به شما امکان تمرکز بیشتر را می‌دهد. تمامی این موضوعات، نشان می‌دهند که اپل به پایش سلامتی در مدت زمان طولانی، تأکید دارد. این بخش، به دلیل قرنطینه افراد جامعه و افت قدرت جسمانی آن‌ها است.

مطلب پیشنهادی :
سیستم عامل iOS 15 و تغییرات آن در بخش نوتیفیکیشن

با اخبارهای جدید اپل در مجله مسیرمدرن همراه باشید.

 

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.