اپل تصمیم ندارد برای افزایش شارژدهی، از حسگرهای جدید در اپل واچ سری ۷ استفاده کند

اپل از استفاده از حسگرهای جدید در اپل واچ سری ۷ برای افزایش شارژدهی صرف نظر کرده است

به نظر می‌رسد اپل از استفاده حسگرهای جدید در اپل واچ سری ۷ مثل حسگر پایش گلوکز خون و تشخیص دمای بدن منصرف شده و قرار نیست در سری بعدی این ساعت هوشمند، شاهد این امکانات باشیم.

حسگرهای جدید در اپل واچ سری ۷

اگر پیگیر اخبار تکنولوژی و به خصوص اپل باشید، حتماً شاهد اخبار ضد و نقیض در سایت‌ها و خبرگزاری‌های مختلف هستید. به تازگی هم شایعات زیادی در رابطه با نسل بعدی ساعت هوشمند اپل منتشر شده که هرکدام خبر جدیدی را اطلاع می‌دهند. سری جدید این ساعت با طراحی جدید مثل نمایشگر و فریم تخت، با عبور از مرحله طراحی و ظاهر، درگیر تکنولوژی‌های جدید شده است. برای مثال قرار بود پایش قند خون در این ساعت، بدون اینکه به خون گیری نیاز داشته باشد، یکی از ویژگی‌های خاص و منحصر بفرد این محصول باشد. اما حالا مینگ چی کو، تحلیلگر اخبار تکنولوژی، طی اطلاعاتی نظر داده است که اپل به نفع افزایش شارژدهی ساعت هوشمند جدید خود، از اضافه کردن سنسورهای جدید و پیشرفته پشیمان شده است.

انتظار می‌رود این ساعت هوشمند در بازه شهریور تا مهر همین سال، رونمایی شود؛ همچنین احتمالا این محصول می‌تواند اولین تغییر گسترده زبان طراحی اپل واچ طی چند سال گذشته باشد. به عنوان یک باز طراحی مجدد، این ساعت هوشمند از شاسی با لبه‌های تخت بهره می‌برد. طبق گزارش‌های متعدد، احتمالا رونمایی از سنسورهای جدید، تا سال 2022 زمان خواهند برد.

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
احتمال رونمایی از آیپد ایر 5 با دوربین اصلی دوگانه و 4 اسپیکر
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.