اضافه شدن اتاق گفتگو صوتی و استریم پادکست در فیسبوک

اتاق گفتگو صوتی و استریم پادکست در فیسبوک فعال شدند!

گفتگو صوتی و استریم پادکست در فیسبوک بالاخره بعد از مدت‌ها اضافه شدند. بعد از اینکه کلاب هاوس توانست در زمینه اتاقهای گفتگو، موفقیت خوبی را کسب کند، دیگر شبکه‌های اجتماعی، شروع به فعالیت در این زمینه کردند. حالا فیسبوک هم، که در تلاش بود تا در رقابت با سایر پلتفرم‌ها، از قافله جا نماند، بالاخره این ویژگی‌ها را فعال کرد.

اتاق گفتگو صوتی و استریم پادکست در فیسبوک

در فیسبوک، مثل کلاب هاوس، کاربران می‌توانند برای خود اتاق صوتی بسازند و به سایر کاربران، اجازه گفتگو دهند. به نظر می‌رسد، برای این پلتفرم، روم‌های صوتی از اهمیت زیادی برخوردار هستند، چرا که بعد از فعال شدن آن، این قابلیت حالا در بالای News Feed و حتی بالاتر از استوری‌ها دیده می‌شود. برای محتوا سازان، امکان ویژه‌ای در نظر گرفته شده و همچنین اینفلوئنسرها می‌توانند ستاره بخرند و به درآمدزایی بپردازند. در ابتدا، فیسبوک قصد دارد این امکان را در اختیار چهره‌های سرشناس آمریکا بگذارد، اما همه کاربران می‌توانند به اتاق‌ها اضافه شوند و در صورت اجازه میزبان، صحبت کنند.

این روم‌ها، در گروه‌ها هم فعال هستند و افراد حتی با اکانت‌های غیر مطرح، می‌توانند صحبت کنند. البته این امکان، اول برای گروه‌های منتخب فعال می‌شود. بعد از مدتی، برای سایر گروه‌ها نیز، فعال خواهد شد. قابلیت استریم پادکست از دیگر ویژگی‌های اضافه شده به این پلتفرم است. با این ویژگی، حین پرخیدن در فیسبوک، کاربران می‌توانند به پادکست گوش کنند.

برای اطلاع از اخبار جدید در زمینه تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

کلیدواژه : فیسبوککلاب هاوس
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *