افزودن کپشن به عکس ها در iOS 14

iOS 14

در نسخه‌ی جدید iOS یعنی iOS 14 این امکان به کاربران داده می‌شود که به عکس‌های خود زیر‌نویس اضافه کنند.
اپل iOS 14 با چندین بروز رسانی جدید به اپلیکیشن های عکس خود امکانات و ویژگی‌های جدیدی اضافه کرده است. از جمله این بروز رسانی‌ها می‌توان به قابلیت اضافه کردن زیرنویس به عکس ها مستقیما از طریق خود اپل اشاره کرد، ویژگی‌ای که کاربران این اپلیکیشن‌ها مدت زیادی بود منتظر چنین قابلیتی بودند.
اپلیکیشن های ویرایش عکس در Mac چنین ویژگی‌ای را ساپورت می‌کردند (کپشن برای توصیف فایل ها) اما در آیفون، هیچ روشی برای اضافه کردن اطلاعات به عکس ها نبود. در iOS 14، وارد کردن زیرنویس سریع و راحت است.
برای نمایش تمام صفحه‌ی عکس‌ها در آیفون روی آن ضربه بزنید و برای امکان استفاده از فیلد زیرنویس انگشت خود را به بالا بکشید. عنوان خود را برای عکس مورد نظرتان تایپ کنید و اینتر را بزنید.

کپشن برای عکس در iOS 14
افزودن کپشن برای عکس در iOS 14

امکان اضافه کردن زیرنویس در iOS 14 با همه‌ی دستگاه ها سازگار است اگر که iCloud Photo Library فعال باشد و امکان اضافه کردن زیرنویس در macOS Big Sur به “زیرنویس برای تداوم” تغییر نام یافته‌است. اضافه کردن زیرنویس به یک عکس در iOS 14 باعث میشود که امکان بیشتری برای تگ کردن و سازماندهی عکس ها وجود داشته باشد زیرا زیرنویس هارا می‌توان با استفاده از رابط جستجوی عکس ها، پیدا کرد. هنوز گزینه‌ی بومی برای ویرایش ابر داده برای عکس‌ها وجود ندارد اما زیرنویس ها اضافه کردن برچسب‌هایی را که در دستگاه متقابل قابل مشاهده هستند را آسان می‌کند.

مطلب پیشنهادی :
رونمایی توییتر از سرویس Twitter Blue
کپشن برای عکس در iOS 14
افزودن کپشن برای عکس در iOS 14

چند قابلیت مفید و کاربردی دیگر برای اپلیکیشن “عکس” وجود دارد مثل فیلتر ها برای نمایش همه‌ی عکس‌ها یا آلبوم‌ها بر اساس علاقه، ویرایش کردن، عکس ها و فیلم ها، مرتب سازی داخل آلبوم ها و  پخش بهتر خودکار برای عکس های زنده.
چرخ زدن بین عکس‌ها به شما این امکان را می‌دهد که همه‌ی آلبوم هارا به حالت زوم درآورده یا از این حالت خارج شوید دقیقا مثل امکانی که در اپلیکیشن “All ‌Photos‌” در نسخه iOS 13 وجود دارد. بنابراین پیدا کردن تصاویر خاص مورد نظر شما راحت تر است.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار اپل به وبسایت مسیر مدرن سر بزنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.