25 ترکیب رنگی انتخابی برای خرید ایرپادزمکس

25 ترکیب رنگی که می توانید برای خرید ایرپادز مکس با تغییر بالشتک آن انتخاب کنید:

هدفون جدید ایرپادز مکس اپل دارای بالشتک هایی است که به صورت مغناطیسی به آن متصل هستند و مجموعه بالشتک های جایگزین به زودی با قیمت 69 دلار در فروشگاه اینترنتی اپل در دسترس قرار خواهند گرفت و این امکان را به مشتریان می دهد تا رنگ ها را با هم ترکیب کنند.

25 ترکیب رنگی

طراحی گرافیک سایت مک رومرز، Ryan Barrieau تمامی 25 رنگ را امتحان و نگاهی مفید به گزینه های مختلف داد. با وجود اینکه بسیاری از رنگ ها در کنار هم خوب به نظر نمی رسند اما چند ترکیب وجود دارد که ممکن است بسیار محبوب شود مثل خاکستری فضایی با بالشتک های قرمز یا آبی آسمانی با بالشتک های نقره ای.

ایرپادز مکس از امروز قابل سفارش می باشد و زمان ارسال محموله ها و رسیدن به دست مشتریان احتمالا به اوایل 2021 موکول می شود. بالشتک های جایگزین درحال حاضر بدون تاریخ انتظار و با عنوان “به زودی”در فروشگاه آنلاین اپل ذکر شده اند.

طراحی ایرپادز مکس شامل یک هدبند مشبک،فریم استیل ضد زنگ و بالشتک با مموری فوم می باشد. اپل می گوید که این هدبند برای توزیع وزن و کاهش فشار روی سر طراحی شده است.ایرپادزمکس مثل اپل واچ دارای دکمه ی چرخان برای کنترل میزان صدا،پخش صدا،پاسخ یا قطع کردن تماس تلفنی و فعال کردن سیری می باشد.

درحالی که شایعات اولیه حاکی از قابل استفاده بودن دو طرفه ی ایرپادز مکس بود اما کاپ های گوش چپ و راست اختصاصی است.

مطلب پیشنهادی :
25 شهریور رویداد رسمی اپل

ایرپادز مکس از 15 دسامبر به تدریج به مشتریان تحویل داده می شود.

AirPods Max

بروزترین اخبار اپل را در مسیرمدرن دنبال کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.