20 ترفند مفید برای اپل واچ داران!

20 نکته ی مفید برای دارندگان اپل واچ:

اگر اخیرا اپل واچ خریداری کرده اید یا شخصی را می شناسید که خریداری کرده باشد، پیشنهاد می کنیم این نکات و ترفندهای پنهان را استفاده کنید. ما 20 نکته ی مفید گردآوری کرده ایم که دارندگان جدید اپل واچ باید از آنها آگاه باشند و یا حتی ممکن است نکات و ترفندهایی وجود داشته باشد که صاحبان اپل واچ نمی دانند.

 1. سازماندهی اپلیکیشن ها-در حالت Grid یا شبکه ای، اگر برنامه ای را فشار دهید و نگه دارید، می توانید آن را به اطراف منتقل کنید تا یک طرح Grid دیگر ایجاد کنید. همچنین می توانند با رفتن به App View>Arrangement در آیفون خود،برنامه های واچ خود را مرتب کنید.
 2. از List view استفاده کنید-اگر از حالت شبکه ای یا Grid خوشتان نمی آید، برنامه ی واچ را روی آیفون خود باز کنید، روی App View ضربه بزنید و سپس List view را برای دیدن تمام برنامه های خود به صورت یک لیست را انتخاب کنید.
 3. حذف برنامه ها-وقتی واچ شما در حالت List view قرار دارد، برای حذف برنامه کافی است برنامه را از راست به چپ بکشید. این ترفند برای برنامه های شخص ثالث کار می کند. همچنین می توانید با نگه داشتن روی یک آیکون در حالت Grid نیز این کار را انجام دهید.
 4.  دسترسی سریع به برنامه های دلخواه-دکمه ی کناری واچ به طور پیش فرض برنامه های اخیر را برایتان باز می کند اما اگر روی آیفون خود به برنامه ی واچ بروید و روی Dock ضربه بزنید، می توانید انتخاب کنید تا به جای برنامه های اخیر، برنامه های مورد علاقه تان نشان داده شود.
 5.  از Tapback برای پیام ها استفاده کنید، وقتی پیامی را دریافت می کنید، Tapback راهی سریع و مفید برای پاسخگویی می باشد. فقط کافی است روی هر پیام دریافتی ضربه بزنید و پاسخی مثل لایک، دیس لایک،خندیدن و موارد دیگر را انتخاب کنید.20 نکته ی مفید برای دارندگان اپل واچ

   

 6. از پاسخ های هوشمند استفاده کنید-پاسخ های هوشمند برای پاسخگویی به پیام های اپل واچ نیز مفیدند.در برنامه اپل واچ در آیفون خود،زیر برنامه پیام ها،روی پاسخ های پیش فرض ضربه بزنید.برای شخصی سازی آن،روی هر موردی از لیست ضربه بزنید و سپس وقتی پیامی را دریافت کردید،صفحه را به سمت پایین بکشید تا به گزینه های پاسخ دسترسی پیدا کنید.
 7. سایلنت کردن یک تماس تلفنی-با قرار دادن دست خود روی صفحه نمایش اپل واچ می توانید تماس ورودی خود را سایلنت کنید.با این کار زنگ خوردن متوقف می شود اما تماس رد نمی شود.
 8.  پاک کردن اعلانات-صفحه نمایش اپل واچ را به پایین بکشید تا به اعلانات برسید.سپس تمام اعلانات را به بالا بکشید و گزینه ی Clear All را انتخاب کنید تا از همه ی اعلانات به یکباره خلاص شوید.
 9. بازگشت به بالای یک برنامه-اگر از برنامه ای استفاده می کنید و پس از پیمایش به پایین می خواهید سریعا به بالا بازگردید،کافی است روی زمان در گوشه سمت راست ضربه بزنید.
 10. میزان باتری را در حالت Nightstand مشاهده کنید-هنگامی که اپل واچ شما در حالت Nightstand در حال شارژ است،روی آیکون باتری ضربه بزنید.مطمئن شوید که در آیفون خود حالت Nightstand را روشن کرده اید.
 11. جابه جایی سریع بین برنامه ها-آیا می خواهید به آخرین برنامه ای که استفاده کرده اید برگردید؟کافی است Digital Crown را دو بار فشار دهید.
 12. دسترسی به کنترل سنتر-تعداد زیادی کنترل سریع در کنترل سنتر اپل واچ وجود دارد.از پایین صفحه نمایش اپل واچ به بالا بکشید تا به صفحه نمایش مورد نظر خود برسید.اگر داخل برنامه هستید،کمی نگه دارید و سپس به سمت بالا بکشید.
 13. پینگ آیفون گمشده-کنترل سنتر را باز کنید و سپس روی آیکون تلفن کوچک ضربه بزنید تا آیفون متصل به خود را پینگ کنید.این یک روش مفید برای یافتن آیفون می باشد.
 14. شمارش معکوس Workout را حذف کنید-هنگام راه اندازی یک Workout،شمارش معکوس سه ثانیه وجود دارد.برای حذف آن روی نمایشگر ضربه بزنید.
 15. مکث WorkOut-با فشار دادن دکمه ی Digital Crown و دکمه ی Side می توانید به سرعت یک Workout را متوقف کنید و دوباره آنها را فشار دهید تا ادامه پیدا کند.
 16. علامت گذاری بخش های workout-در برخی از workout ها،علامت گذاری بخش ها مفید است.برای این کار کافی است در طول workout دو بار روی نمایشگر اپل واچ خود ضربه بزنید.
 17. از میکی موس بخواهید زمان را به شما بگوید-اگر از چهره های میکی یا مینی موس استفاده می کنید،می توانید روی شخصیت های آنها ضربه بزنید تا زمان را به شما بگویند توجه داشته باشید که برای کار کردن باید صدای شما روشن باشد.
 18. از سیری بخواهید زمان را به شما بگوید-با دو انگشت روی صفحه ضربه بزنید و نگه دارید تا سیری زمان را برایتان بخواند.صدا باید روشن باشد.
 19. مموجی بسازید-از برنامه مموجی در اپل واچ که به نظر می رسد کمی چهره را کارتونی می کند،می توان برای ایجاد شخصیت های مموجی روی واچ استفاده کرد.مموجی را می توان به عنوان چهره ساعت تنظیم کرد.
 20.  ایرپاد را کنترل کنید-برای کنترل ایرپاد،رد شدن از روی یک آهنگ و تنظیم میزان صدا می توانید از سیری استفاده کنید.اگر ایرپاد مکس یا ایرپادپرو دارید،سیری می تواند حالت حذف نویز و شفافیت را تغییر دهد.

مطلب پیشنهادی :
نحوه استفاده از پد لمسی "Force Touch"
کلیدواژه : اپل واچ
عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.