نمایشگر ۱۲۰ هرتزی LTPO برای آیفون 13

نمایشگر ۱۲۰ هرتزی LTPO برای آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرومکس

به گفته یکی از تحلیلگران، امسال اپل در دو مدل آیفون 13 و 13 پرو از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی LTPO استفاده می‌کند. قبلاً این انتظار وجود داشت که تنها مدل پرو مکس آیفون 13 به این نمایشگر مجهز باشد، اما الان طبق گفته تحلیلگران، مدل‌های بیشتری به این سیستم مجهز خواهند بود.

آیفون 13

نمایشگرهای LTPO OLED انرژی کمتری مصرف می‌کنند و روشن و خاموش کردن پیکسل‌ها بطور جداگانه را امکان پذیر کرده که نتیجه‌اش، شارژدهی بالاتر باتری برای دستگاه است. جالب است بدانید که سال گذشته وجود این سیستم در آیفون 12 هم مورد انتظار بود که تصمیم آن قطعی نشد. در نتیجه این نمایشگر برای آیفون 13 در نظر گرفته شده است.

در تبلت‌های آیپد پرو از این سیستم استفاده میشود و مدت زیادی است که این امکان برای این دستگاه‌ها وجود دارد. حالا اما انتظار داریم تا از این صفحه نمایش خاص و صرفه جو در مصرف انرژی در آیفون 13 نیز استفاده شود. به کمک این فناوری، آیفون زودتر و سری‌عتر از قبل شارژ می‌شود. در نتیجه استفاده از آن راحت‌تر است. همچنین از انرژی کمتری بهره می‌برد.

یک شرکت تحقیقاتی معتبر خبر داده است که آیفون 13 در هفته سوم سپتامبر طبق برنامه ریزی رونمایی می‌شود. اما تغییرات اعمالی روی مدل‌های این خانواده می‌تواند عرضه بعضی از مدل‌های آن را به تاخیر بیندازد. ناچ کوچکتر و دوربین قوی تر انتظاراتی است که از آیفون 13 برای کاربران وجود دارد. همچنین انتظار می‌رود پرچمدار جدید اپل نسبت به سری‌های قبلی 25 درصد بیشتر فروش داشته باشد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *